November

   
Wed 11/22
Thu 11/23
Fri 11/24
Sat 11/25

Kitten

Sizzy Rocket

Rad Horror

7:30 pm

Sun 11/26

M.A.K.U. Soundsystem

Woolly Mammals

8:00 pm

Mon 11/27

Riley Pinkerton

Mima Good

Noy Markel

8:00 pm

Tue 11/28

Cuddle Magic

Zula

Spritzer

8:00 pm

Wed 11/29

argonaut&wasp

Glassio

Cafuné

8:00 pm

Thu 11/30

Major Murphy

6:30 pm

  

December

     
Fri 12/01

Buke & Gase

Babyteeth

7:30 pm

Sat 12/02

JUNGLE

Makeness (DJ Set)

9:00 pm

Sold Out

Sun 12/03

Eaters

YVETTE

Parlor Walls

8:00 pm

Mon 12/04

Journalism

Obliques

Monograms

8:00 pm

Tue 12/05

Acid Dad

Ghost King

Black Beach

Bodega

8:30 pm

Wed 12/06
Thu 12/07

Alex Rose

Anni Rossi

8:00 pm

Fri 12/08
Sat 12/09

Ski Lodge

FRAME

Barrie

6:00 pm

Sun 12/10

QTY

Native Sun

Dolly Spartans

8:00 pm

Mon 12/11
Tue 12/12

Superorganism

PAULi

8:00 pm

Mon Khmer

Kalbells

Star Rover

8:00 pm

Wed 12/13

Elephant Stone

Paperhaus

Sun Voyager

8:30 pm

Thu 12/14

Shamir

Partner

Francis Rose

8:00 pm

Ian Chang

VHVL

YLLIS

8:00 pm

Fri 12/15

Matt Pond PA

Ricky Lewis

7:00 pm

Sat 12/16

Iori

Halal & Relaxer

11:00 pm

Sun 12/17
Mon 12/18

Jenny Hval

8:00 pm

Insecure Men

Sloppy Jane

8:00 pm

Tue 12/19
Wed 12/20

Xeno & Oaklander

Tiers

Public Memory

8:00 pm

Thu 12/21

Bellows

Peaer

Kiyo Cato

8:00 pm

Fri 12/22

Blockhead

7:30 pm

Sat 12/23

Deca

Rothstein

7:00 pm

Sun 12/24
Mon 12/25
Tue 12/26
Wed 12/27
Thu 12/28
Fri 12/29
Sat 12/30
Sun 12/31
      

January

 
Mon 1/01
Tue 1/02
Wed 1/03
Thu 1/04
Fri 1/05

Tyvek

7:00 pm

Sat 1/06
Sun 1/07
Mon 1/08
Tue 1/09
Wed 1/10
Thu 1/11
Fri 1/12
Sat 1/13

Tredici Bacci

Showtime Goma

7:00 pm

Sun 1/14

Wildhoney

Big Bliss

Hypoluxo

7:00 pm

Mon 1/15
Tue 1/16
Wed 1/17
Thu 1/18
Fri 1/19

Arthur Moon

J. Hoard

HDLSS

7:00 pm

Yumi Zouma

8:00 pm

Sat 1/20

Yumi Zouma

8:00 pm

Sun 1/21
Mon 1/22
Tue 1/23
Wed 1/24
Thu 1/25

Sløtface

8:00 pm

Fri 1/26
Sat 1/27

Ela Minus

7:00 pm

Sun 1/28
Mon 1/29
Tue 1/30
Wed 1/31
   

February

    
Thu 2/01
Fri 2/02
Sat 2/03
Sun 2/04
Mon 2/05
Tue 2/06
Wed 2/07
Thu 2/08

Golden Dawn Arkestra

Razor-N-Tape

8:00 pm

Fri 2/09

Palehound / Weaves

8:00 pm

Sat 2/10
Sun 2/11
Mon 2/12
Tue 2/13
Wed 2/14

John Maus

8:00 pm

Sold Out

Thu 2/15

Beshken

Blood Cultures

8:00 pm

Fri 2/16
Sat 2/17
Sun 2/18
Mon 2/19
Tue 2/20
Wed 2/21
Thu 2/22
Fri 2/23
Sat 2/24
Sun 2/25
Mon 2/26
Tue 2/27
Wed 2/28
   

March

    
Thu 3/01
Fri 3/02
Sat 3/03
Sun 3/04
Mon 3/05
Tue 3/06
Wed 3/07

Arlie

8:00 pm

Bearcubs

8:30 pm

Thu 3/08

Crooked Colours

8:00 pm

Fri 3/09
Sat 3/10
Sun 3/11
Mon 3/12
Tue 3/13
Wed 3/14
Thu 3/15
Fri 3/16
Sat 3/17
Sun 3/18
Mon 3/19
Tue 3/20
Wed 3/21
Thu 3/22
Fri 3/23

Hollie Cook

7:00 pm

Sat 3/24
Sun 3/25
Mon 3/26
Tue 3/27
Wed 3/28
Thu 3/29
Fri 3/30
Sat 3/31

April

Sun 4/01
Mon 4/02
Tue 4/03
Wed 4/04
Thu 4/05
Fri 4/06
Sat 4/07
Sun 4/08
Mon 4/09
Tue 4/10

Cub Sport

8:00 pm

Wed 4/11

Cub Sport

8:00 pm

Thu 4/12
Fri 4/13

The Gories

7:00 pm

Sat 4/14
Sun 4/15
Mon 4/16
Tue 4/17
Wed 4/18
Thu 4/19

Baths

8:00 pm

Fri 4/20
Sat 4/21
Sun 4/22
Mon 4/23
Tue 4/24
Wed 4/25
Thu 4/26
Fri 4/27
Sat 4/28
Sun 4/29
Mon 4/30
     

May

  
Tue 5/01
Wed 5/02
Thu 5/03
Fri 5/04
Sat 5/05
Sun 5/06
Mon 5/07
Tue 5/08
Wed 5/09
Thu 5/10
Fri 5/11
Sat 5/12
Sun 5/13
Mon 5/14
Tue 5/15
Wed 5/16
Thu 5/17

Rone

8:00 pm